Президент України відвідав швейну фабрику «ТК-Стиль»

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Чернігівської області відвідав швейну фабрику «ТК-Стиль».

Засновник групи компаній «Текстиль-Контакт» Олександр  Соколовський та директорка швейної фабрики «ТК-Стиль» Світлана Титова-Толстик ознайомили Главу держави зі швейною фабрикою.

Розпочали з ознайомлення зразків захисних комбінезонів для медиків, які виготовляють на підприємстві в умовах карантину. 

Також Володимир Зеленський ознайомився з роботою експериментального цеху. Відвідав розкрійне та швейне виробництво. Олександр Соколовський розповів, що одяг, який виготовляється на фабриці, експортують до країн Євросоюзу та США.

Президент ознайомився з роботою навчального центру підприємства. Директорка фабрики Світлана Титова-Толстик розповіла Главі держави про проблему підготовки кадрів. У Чернігові працює лише одне профтехучилище, яке набирає недостатню кількість учнів. Тому швейна фабрика «ТК-Стиль» спільно з Чернігівською торгово-промисловою палатою створили учбовий заклад «Школа швейної майстерності» на базі підприємства, де майбутні фахівці здобувають професію за два місяці з можливістю працевлаштуватися. Володимир Зеленський позитивно оцінив ідею створення навчального центру.

«Школа швейної майстерності» святкує День народження!

22 липня 2020 року учбовий заклад «Школа швейної майстерності», який заснувала швейна фабрика ТК-Стиль спільно

Торгова місія в Данію

У березні 2020 року команда швейної фабрики «ТК-Стиль» взяла участь у Торговій місії до Данії.

«Школа швейної майстерності» почала підготовку майстринь

22 липня 2019 року стартував пілотний проєкт «Школа швейної майстерності». Який заснували швейна фабрика «ТК-Стиль»